VERGELIJK SIMPEL BELLEN

Tarief vergelijking Simpelbellen

Bel simpel en vergelijk de tarieven van SimpelBellen

Hier ziet u een vergelijking met SimpelBellen tarieven en andere grote telecomaanbieders. Voor de tarieven van mobiele aanbieders verwijzen wij naar de website van de aanbieder omdat er zoveel abonnementen per aanbieder zijn.

Als u belt met Simpel Bellen dan behoudt u gewoon uw abonnement. Het enige wat u hoeft te doen is het juiste 0900 nummer te bellen vóór het nummer wat u wilt bellen in het buitenland of Nederland. Lastig? Vindt HIER de oplossing.

Goedkoop bellen naar het buitenland?

Hier enkele voorbeelden van een tarievenvergelijking:

 
 
SIMPELBELLEN.COM
KPN
UPC
TELE2
ZIGGO
Starttarief per gesprek:0,0450,1060,1000,0900,100
Tarief per minuut:0900 nr.:SIMPELBELLEN.COMKPN*UPC**TELE2***ZIGGO****
Afghanistan bellen0900-07920,1801,2201,5301,2500,710
Albanië Tirana bellen0900-07830,0800,5390,3600,5600,250
Argentinië bellen0900-07790,0301,2200,5601,2500,710
Argentinië mobiel bellen0900-07860,0901,2200,5601,5100,710
Armenië bellen0900-07840,1001,2200,9201,2500,710
Aruba bellen0900-07910,1500,8440,3600,8700,410
Australië bellen0900-07800,0400,1930,1200,2000,100
Australië mobiel bellen0900-07850,0700,4470,3700,4600,360
Belarus bellen0900-07920,1800,5390,3600,5600,250
België bellen0900-07800,0400,0920,0600,1000,080
België mobiel bellen0900-07820,0600,3460,3100,3600,290
Bolivia La Paz bellen0900-07830,0801,2200,5601,2500,710
Bosnië & Herz. mobiel bellen0900-07940,2500,7930,6100,8200,510
Bosnië & Herz. bellen0900-07900,1300,5390,3600,5600,250
Brazilië bellen0900-07800,0400,8440,5600,8700,410
Brazilië mobiel bellen0900-07850,0701,0980,8101,1300,710
Bulgarije bellen0900-07820,0600,5390,3600,5600,250
Bulgarije mobiel bellen0900-07900,1300,7930,6100,8200,510
Canada bellen0900-07790,0300,0920,0500,1000,080
Chili mobiel bellen0900-07900,1301,2200,8101,5100,710
Chili Santiago bellen0900-07800,0401,2200,5601,2500,710
China bellen0900-07790,0301,2200,6101,2500,710
Colombia bellen0900-07800,0401,2200,5601,2500,710
Colombia mobiel bellen0900-07820,0601,2200,8101,5100,710
Denemarken bellen0900-07800,040,0920,1100,1000,080
Denemarken mobiel bellen0900-07850,0700,3460,3600,3600,290
Dominicaanse Rep. mobiel bellen0900-07830,0801,2200,3601,5100,710
Dominicaanse Rep. bellen0900-07810,0501,2200,3601,2500,710
Duitsland bellen0900-07790,0300,0920,0600,1000,080
Duitsland mobiel bellen0900-07840,1000,3460,3100,3600,290
Ecuador bellen0900-07840,1001,2200,5601,2500,710
Ecuador mobiel bellen0900-07920,1801,2200,5601,5100,710
Egypte mobiel bellen0900-07850,0700,8441,1701,1300,410
Ethiopië Addis bellen0900-07930,2001,2200,9201,2500,710
Filipijnen bellen0900-07900,1301,2200,6101,2500,710
Frankrijk bellen0900-07790,0300,0920,0600,1000,080
Frankrijk mobiel bellen0900-07810,0500,3460,3100,3600,290
Ghana bellen0900-07920,1801,2200,9201,2500,710
Ghana mobiel bellen0900-07920,1801,2201,1701,5100,710
Griekenland bellen0900-07790,0300,1930,2500,2000,100
Griekenland mobiel bellen0900-07810,0500,4470,5000,4600,360
Groot Brittannië bellen0900-07790,0301,2200,0600,1000,080
Groot Brittannië mobiel bellen0900-07820,0601,2200,3100,3600,290
Hong Kong bellen0900-07790,0300,5390,3100,5600,250
Hongarije bellen0900-07800,0400,1930,2500,2000,100
Hongarije mobiel bellen0900-07820,0600,4470,5000,4600,360
India bellen0900-07800,0401,2200,9201,2500,710
Indonesië bellen0900-07810,0500,5390,6100,5600,250
Indonesië mobiel bellen0900-07810,0500,7930,6100,8200,510
Irak bellen0900-07840,1001,2200,9701,2500,710
Irak mobiel bellen0900-07910,1501,2200,9701,5100,710
Iran bellen0900-07850,0701,2200,9701,2500,710
Iran mobiel bellen0900-07850,0701,2200,9701,5100,710
Israël bellen0900-07800,0400,5390,2500,5600,250
Israël mobiel bellen0900-07810,0500,7930,5000,8200,510
Italië bellen0900-07800,0400,1930,1100,2000,080
Italië mobiel bellen0900-07850,0700,44700,3600,4600,360
Japan bellen0900-07810,0500,5390,3100,5600,250
Japan mobiel bellen0900-07900,1300,7930,5600,8200,510
Jemen mobiel bellen0900-07900,1301,2200,9701,5100,710
Kameroen bellen0900-07900,1301,2200,9201,2500,710
Kameroen mobiel bellen0900-07920,1801,2200,9201,5100,710
Kenia bellen0900-07830,0801,2200,9201,2500,710
Kenia mobiel bellen0900-07850,0701,2200,9201,5100,710
Kroatië bellen0900-07800,0400,5390,3600,5600,250
Kroatië mobiel bellen0900-07910,1500,7930,6100,8200,510
Libanon bellen0900-07860,0901,2200,9701,2500,710
Libanon mobiel bellen0900-07910,1501,2200,9701,5100,710
Maleisië bellen0900-07800,0400,5390,3100,5600,250
Marokko bellen0900-07900,1300,8440,3600,8700,410
Marokko mobiel bellen0900-07930,2000,8440,6101,1300,410
Mauritanië bellen0900-07970,4001,2200,9201,2500,710
Mexico bellen0900-07800,0401,2200,3601,2500,710
Mexico mobiel bellen0900-07820,0601,2200,3601,5100,710
Ned. Antillen mobiel bellen0900-07860,0900,8440,6101,1300,410
Nederland bellen0900-07790,0300,0610,0900,0900,081
Nederland mobiel bellen0900-07850,0700,1780,0900,0900,081
Nieuw Zeeland mobiel bellen0900-07850,0700,4470,3700,4600,360
Nieuw Zeeland bellen0900-07800,0400,1930,1200,2000,100
Nigeria bellen0900-07860,0901,2200,9201,2500,710
Nigeria mobiel bellen0900-07820,0601,2201,1701,5100,710
Oekraïne bellen0900-07860,0900,5390,3600,5600,250
Oekraïne mobiel bellen0900-07840,1000,5390,6100,8200,250
Pakistan mobiel bellen0900-07860,0901,2200,9701,5100,710
Peru bellen0900-07800,0401,2200,5601,2500,710
Peru mobiel bellen0900-07840,1001,2200,8101,5100,710
Polen bellen0900-07800,0400,5390,2500,5600,250
Polen mobiel bellen0900-07810,0500,7930,5000,8200,510
Roemenie bellen0900-07790,0300,5390,3600,5600,250
Roemenie mobiel bellen0900-07810,0500,7930,6100,8200,510
Rusland bellen0900-07810,0500,5390,3100,5600,250
Rusland mobiel bellen0900-07860,0900,5390,3100,8200,250
Senegal bellen0900-07950,3001,2200,9201,2500,710
Senegal mobiel bellen0900-07940,2501,2201,1701,5100,710
Servië bellen0900-07900,1300,5390,3600,5600,250
Servië mobiel bellen0900-07940,2500,7930,6100,8200,510
Soedan bellen0900-07910,1501,2200,9201,2500,710
Soedan mobiel bellen0900-07900,1301,2200,9201,5100,710
Somalië bellen0900-07970,4001,2200,9201,2500,760
Spanje bellen0900-07800,0400,1930,1100,2000,080
Spanje mobiel bellen0900-07820,0600,4470,3600,4600,360
Suriname bellen0900-07900,1301,2200,9201,2500,710
Syrië bellen0900-07900,1301,2200,9701,2500,710
Thailand bellen0900-07800,0401,2200,6101,2500,710
Tsjechië bellen0900-07800,0400,1930,2500,2000,100
Tsjechië mobiel bellen0900-07820,0600,4470,5000,4600,360
Turkije bellen0900-07790,0300,5390,3600,5600,250
Turkije mobiel bellen0900-07900,1300,7930,6100,8200,510
Verenigde Staten bellen0900-07790,0301,2200,0500,1000,080
Venezuela bellen0900-07800,0401,2200,5601,2500,710
Venezuela mobiel bellen0900-07810,0501,2200,8101,5100,710
Vietnam bellen0900-07820,0601,2200,9201,2500,710
Vietnam mobiel bellen0900-07800,0401,2200,9201,5100,710
Zuid Afrika mobiel bellen0900-07840,1001,2200,7101,1300,710
Zuid Afrika bellen0900-07810,0500,8440,4600,8700,410
Zuid Soedan bellen0900-07940,2501,2200,9201,2500,710
Zwitserland bellen0900-07800,0400,0920,1100,1000,080

Tabel Bron d.d. 15-01-2013:
Tarieven zijn in euro’s vermeld.
* Tarieven KPN bellen buitenland: www.kpn.com/prive/thuisbellen/tarieven/gesprekstarieven/buitenland-belbasis-en-belbudget.htm
** Tarieven UPC bellen buitenland:
www.upc.nl/bellen/tarieven/
*** Tarieven Tele2 bellen buitenland: http://www.tele2.nl/televisie-internet-bellen/tarieven.html
**** Tarieven Ziggo bellen buitenland: https://www.ziggo.nl/#producten/tarieven/telefonie/

SIMPELBELLEN buitenland tarieven:

  1. SimpelBellen telefoontarieven in Euro´s per minuut inclusief 21% BTW, u betaalt per verbelde seconde.
  2. SimpelBellen tarieven kunnen tussentijds zonder kennisgeving veranderen.
  3. A= goedkoop bellen naar vast en mobiel geldt met SimpelBellen hetzelfde tarief
  4. Typ- en drukfouten voorbehouden.
  5. SimpelBellen goedkoop bellen tarieven naar NL Mobiel: gebaseerd en vergeleken op basis van het bellen naar andere providers vanuit de eigen provider.
  6. SimpelBellen goedkope beltarieven naar Nederland Vast: voor KPN, UPC, Tele2 en Ziggo geldt dit tarief voor het bellen naar andere aanbieders/netwerken dan de aanbieder waar vandaan gebeld wordt.